: MDE vyorávač KB70

MDE vyorávač KB70

Základem stroje je masivní rám pevně spojený s tříbodovým závěsem traktoru. Na rámu je uchyceno vlastní vyorávací zařízení, tvořené radlicí. Díky rychlému nastavení radlic může tento stroj vyorat stromy s velikostí kořenového balu 50, 60 a 70cm.
MDE vyorávací systém dokáže vyorat strom s kořenovým balem velmi rychle. Je složen ze čtyř rýčů namontovaných v kompaktním velmi silném rámu. Tyto rýče jsou možné ovládat jak zvlášť tak i současně. Pokud jsou všechny rýče spuštěni dolů může ostrý nůž podřezat kořeny pod stromem. Tyto rýče jsou rychle vyměnitelné pro různé velikosti.

Tento vyorávací systém je namontován na hydraulickou ruku. Ta je otočná do všech směrů kolem traktoru. Vyorávací systém je při převozu skladný v zadu za traktorem a tím zůstává v transportní šíři traktoru. Když stroj dostane strom nad zem může ho eventuelně přesadit do jiné řady, nebo za traktor. Rám má dvě hudraulicky ovládané nohy, díky tomu je více stabilní.
Pro tento stroj je požadované připojení hydraulického tlaku a oleje. Samotný stroj má elektrohydraulické ovládání. Kabina je vybavena joysticky. Prostřednictvím těchto joysticků  ovládá zvedací zařízení.

Možnosti:

  • souprava rýčů pro různé velikosti
  • hydraulicky ovladatelný upínák pro lepší udržení stromu
«